E-shop

Zaujíma Vás tantrická masáž a chceli by ste si ju doma  vyskúšať na vlastnej koži? V našom e-shope  si  môžete vybrať z ponuky to najlepšie pre Vašu tantra masáž.


Králičie rukavičky

Kožušinové rukavičky vzbudzujú pocit elegancie a nehy, sú preto vhodné pre luxusné tantrické masáže žien a náročnejších mužov. 

RED 

Hebké králičie rukavičky pre Tantra masáže 

cena za Ks  45 €             cena za pár  86 €

MIDNIGHT BLUE

Hebké králičie rukavičky pre Tantra masáže

cena za Ks  45 €          cena za pár  86 €

BLUE

Hebké králičie rukavičky pre Tantra masáže

cena za Ks  45 €             cena za pár 86 €

Vejáre 

PINK

Hebké králičie rukavičky pre Tantra masáže

cena za ks  45 €                 cena za pár 86 €

BLAC

Luxusný vejár pre tantrické masáže - veľký 

cena za ks  28 €


RED

Luxusný vejár pre tantrické masáže - veľký

cena za ks 28 €

BLUE

Vejár veľký

cena za ks 26 €

ORANGE

Vejár malý

cena za ks 16 €

WHITE

Vejár malý

cena za ks 12 €.

Pštrosie perá 

Jemné pštrosie pierka pre prebudenie citlivosti a vnímavosti celého tela. Pre najkrajšie tantrické masáže doma i v profesionálnom tantra centre.  

PINK

Pštrosie pierko XL ( 65 cm )

cena za ks 17 €

RED

Pštrosie pierko L ( 55 - 60 cm)

cena za ks 16 €

BLUE WHITE BLACK

Pštrosie pierka L - v rôznych farbách

cena za ks 16 €

Sárongy 

Sarong je hodvábne mäkká, veľká bavlnená šatka, používaná ako tradičný odev v Indii. Použitím sarongu behom tantrickej masáže (či už pre zakrytie či ako odev ) tak naväzujeme na kultúrne korene tantrickej masáže. Zahaľte sa do nej a vychutnajte jej mäkkosť a obľúbené farby!

SÁRONG

Pestrofarebné sárongy

cena za 1 ks 17 €

SÁRONG

Pestrofarebné sárongy

cena za 1 ks 17 €

Masážne oleje

                                                       Vyberte si ten správny olej pre Vašu tantra masáž

Masážny olej Ruža

Luxusný ružový olej z okvetných lupienkov ruží a najkvalitnejších prírodných olejov, pôsobí doslova ako afrodiziakum! Uvoľňuje od napätia, prináša pocity harmónie a radosti, naviac zanechá pokožku zamatovo hebkú. Vďaka týmto svojím vlastnostiam je tento olej vhodný taktiež pre tantrické masáže žien, ich zmysel pre hebkosť a vôňu.


50ml

Cena: 11,90 € 

Masážny olej Levanduľa


Levanduľový olej má výrazné regeneračné a skľudňujúce účinky, vďaka ktorým sa teší značnej obľube a všestrannému použitiu. Používa sa ako súčasť tantrickej masáže žien, ktoré majú potiaže s uvoľnením a sú v napätí, či už vplyvom stresu, či momentálnej životnej situácie. Levanduľový olej v kombinácii s uvoľňujúcimi dotykmi či ako súčasť horúceho kúpeľa im prinesie hlboké duševné i fyzické uvoľnenie, ktoré je predpokladom každej dobrej tantrickej masáže!


50ml

Cena: 10,90 €

Masážny olej Erotika


Pôžitok pre dvoch. Zmyselnosť je oslavou tela a jeho schopnosti vnímať, poskytovať a prijímať rozkoš. Využite s partnerom či partnerkou každú príležitosť k tomu, aby ste nežné dotyky zmenili v zmyselnú masáž. Uvoľní napäté svaly a stresovanú myseľ a navodí príjemné pocity vzájomnej blízkosti. Použitie: Duševné napätie, stres, uvoľnenie, relaxácia, wellnes, afrodiziakálne účinky.


Objem 50ml
Cena: 11,90 €

Masážny olej Relax


Zažite kúzlo uvoľnenia s telovým a masážnym olejom Relax! Ideálny pri nadmernom psychickom alebo fyzickom napätí. Vyvážená kombinácia relaxačných esenciálnych olejov vám zabezpečí okamžité uvoľnenie a upokojenie. Telový a masážny olej  Relax priaznivo pôsobí na celkovú kondíciu organizmu, regeneruje pokožku a napomáha obnoviť jej prirodzenú hydratáciu. Siahnite po telovom a masážnom oleji Relax pre obnovenie novej energie a navodenie príjemnej nálady po náročnom dni. 


Objem 50ml
Cena: 11,90 €

Vonné tyčinky

Prevoňajte váš priestor vôňami z ďalekého východu pre rozkoš a lásku

Vône z Nepálu

  • Tibetské vonné tyčinky Nag Champa ručne vyrobené v Nepále. "Champa" je vôňa ženskej bohyne hojnosti - Lakšmí. Tyčinky zmierňujú bolesti hlavy, reumatizmus, dnu. Pomáhajú tiež pri alergii, žalúdočných a močových problémoch, ďalej ochladzujú oči, občerstvujú a aktivujú mozog.
  • Tibet je hornatá krajina s drsnými prírodnými podmienkami, prevažná časť územia Tibetu sa nachádza na Tibetskej náhornej plošine, kde priemerná nadmorská výška dosahuje okolo 4 900 m nad morom. Na zdanlivo neúrodných svahoch hôr a podhoria však rastú byliny a dreviny s veľkým liečebným potenciálom.
  • Byliny sú starostlivo zbierané a podľa starodávnych ájurvedických receptúr rolované do podoby vonných povrázkov (dhupaya) alebo vonných tyčiniek. Tibetské a nepálské vonné tyčinky sú od indických alebo japonských tyčiniek veľmi odlišné, majú hrubú štruktúru, väčšiu hrúbku, pri pálení sa môžeme stretnúť so silnou korenistou zemitou vôňou, pripomínajúcu drsný vysokohorský život. Tibetské tyčinky tak majú vynikajúce prečisťujúce účinky a vysoký aromaterapeutický potenciál. Inhalácia vôní tibetských tyčiniek pozitívne pôsobí na celé mnostvo telesných aj duševných ťažkostí.
  • Kvôli situácii panujúcej v Tibete, sú všetky tibetské tyčinky vyrábané tibetskými utečencami predovšetkým v Nepále alebo Indii, zo zmesi bylín a driev, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad.

Rôzne druhy: Mirtha, Jazmín , Ruža, Patchuly, Santálové drevo, Škorica 

Cena za ks: 4, 80 €  

Exkluzívne japonské tyčinky

  • Japonské Vonné tyčinky Nippon Morning Star  majú čistú vôňu, ktorá prináša kľud a prečistí Vašu myseľ a prinesú uvoľnenie pre Vaše telo aj Ducha. 
  • Zloženie: byliny, dreviny, vonné oleje. Tieto japonské kvalitné vonné tyčinky sú vyrábané z najčistejších prírodných esencií bez použitia chemických prísad.
  • Doba horenie cca: 25 min.

Rôzne druhy: Mirtha, Jazmín , Ruža, Patchuly, Santálové drevo, Škorica

Cena za ks: 4, 90 € 


Darčekové poukážky

Darujte nezabudnuteľný zážitok, ktorý na Vás čaká v chráme tantra masáže Tantra-Tara,Bratislava. Potešte svojich známych darčekovým poukazom na originálnu tantra masáž . Doprajte si 1 alebo 2 hodinový zážitok, po ktorom väčšina mužov a žien túži. V našom prekrásnom prostredí zažijú hlbokú relaxáciu a zároveň okúsia magické kúzlo tantry na vlastnej koži. Darčekový poukaz vám zašleme poštou na dobierku, alebo si ho môžete zakúpiť priamo u nás v štúdiu.

Ako si pomôcky objednať:

Masážne pomôcky či darčekové poukážky si môžete objednať telefonicky na čísle: 0904 507 988, alebo na emailovej adrese: info.tantra.tara@gmail.com.

Poštovné a balné je v cene: 4,90 €.