LIEČIVÁ TANTRA

Pre koho je liečivá tantra masáž určená?

Liečivé tantra masáže sú určené ľuďom, ktorý chcú mať z masáže hlbší prežitok. Ísť hlbšie do tela, do svojich pocitov či strachov alebo sa chcú skontaktovať so svojou vnútornou silou a krásou.

Môžu prísť slzy, plač, smiech, všetky emócie sú v poriadku, pokiaľ chceme v živote prežívať viac radosti a vnútornej slobody. Pri každej masáži prichádza vždy niečo iné, podľa toho v akom rozpoložení sa masírovaný práve nachádza a kam si dovolí zájsť. Tantrická masáž je pre toho, kto si chce do života priviesť viacej celistvosti a nastavenie rovnováhy.

Ako je liečivá tantra masáž prevádzaná?

Pred každou masážou sa porozprávame a zistíme, na čo je potrebné sa pri masáži zamerať, kam energiu nasmerovať, pretože energia vždy nasleduje zámer a súčasne je nutné si stanoviť hranice masírovaného. Tieto hranice sú počas masáže plne rešpektované, samozrejme ak s nimi nechce masírovaný vedome pracovať.

Tantrická masáž je predovšetkým láskyplným a nežným rituálom prijatia celého tela, nehodnotí a nestanovuje si cieľ. Vychádza z taoistického učenia, TAO je cesta, cesta bez cesty, činnosť bez činnosti, úsilie bez úsilia. Stretnutie protikladov. Pri tantrickej masáží zahrňujeme dotykmi všetko čím bytosť je, nekladieme však dôraz na žiaden cieľ. Do každej bunky tela vkladáme vedomie. Otvárame tým človeka.

Pri masáži pracujeme v meditatívnom stave, aby mohlo nastať hlboké liečenie. Pracujeme na zvyšovaní životnej-sexuálnej energie. Učíme klienta, ako pracovať so svojou sexuálnou energiou, navyšovať ju a rozvádzať ďalej do tela. Klient zameriava pozornosť len sám na seba a na vnímanie svojej energie a na svoje pocity, nezameriava sa na maséra/ku, ale ostáva naplno v roli príjímajúcej a vďaka tomu môže dôjsť k hlbokému uvoľneniu a liečivému procesu.

Liečivá masáž ženy

Masáž ženy je oslavou jej vnútornej krásy, zmyselnosti a citlivosti. Od úvodného rituálu dochádza k postupnému uvoľňovaniu napätia a stresu v tele, ktoré je potom v pokročilom stave dôvery a bezpečia schopné prijímať celú škálu ďalších dotykov. Stretávame sa často so ženami, kotré majú strach z vlastnej silnej energie, ktorú v sebe cítia. Majú obavu, čo sa stane, keď sa prejaví, čo táto silná ženská energia "urobí" s nimi samotnými a prípadne ako budú reagovať ich partneri či ich najbližšie okolie. Niekedy zase hľadajú svoju vnútornú silu, ktorú chcú plne prežiť alebo cítia rôzne bloky v intímnom živote. V bezpečnom priestore pri tantrickej masáži si môžete vyskúšať byť plne vo svojom tele, bez strachu zo svojej neprejavenej sexuálnej energie so všetkými prežitkami a emóciami. skúste si týmto prejsť a poznať tak Váš vlastný potenciál alebo si len dovoľte posilniť svoje radosti a prežitky a vniesť ich do vášho fungujúceho partnerského vzťahu.

Liečivá masáž muža

Pri masáži muža je od začiatku Lingm prirodzene uctievaný ako stred mužovej energie s zvláštnu pozornosť si zaslúži oblasť perinea a prostaty, ktorá umožňuje hlboké uvoľnenie.

Spoločné obom masážiam či už ide o masáž muža alebo masáž ženy, je hneď v úvode zbaviť telo napätia pomocou aktívnej exit masáže- pevným zemitým dotykom ukotviť telo v prítomnosti. Dlhými prepajajúcimi ťahmi vody spomaliť uponáhľanú myseľ a v stave plynutia potom môžeme začať hravo vyťahovať iskrivú ohnivú energiu vzrušenia nad fyzické telo.

Ako sa po masáži budete cítiť?

Po tejto nádhernej masáži sa budte cítiť akosi ľahúčko, perfektne uvoľnení akoby znovuzrodení, to preto, že ste urobili veľký kus pre svoje zdravie, pretože rozprúdená energia mohla preraziť všetky stagnujúce bloky vo vašom tele a celkovo ho vyživiť.

Liečivé  tantra masáže pre Ženy


Liečivé  tantra masáže pre Mužov


Postarajú sa o Vás:


Daniela

Liečivá tantra pre ženy 


Tara

Liečivá tantra pre mužov 


Ella

Liečivá tantra pre ženy a mužov

.

 Peter

Liečivá tantra pre ženy 

Viac informácii a rezervácia termínu: 0904507988