TARA


Tantrická masáž je dokonalý nástroj na precítenie vnútra a svojej vlastnej existencie. Je to nová tajuplná dimenzia prežívania mimo čas a mimo priestor

ŠPECIALIZÁCIA

 • Tantrické masáže pre mužov, ženy a páry.
 • Výučba tantrických masáž pre terapeutov, profesionálnych tantra masérov a masérky. Individuálna výučba tantrických masáží pre jednotlivcov a páry
 • Terapeutické masáže pre mužov a ženy, zamerané na prácu s energiou, uvoľňovanie blokád a napätia, harmonizácia energetického ( čakrového) systému, taoistické techniky práce s energiou.  

Je krásne obdarovať telo nehou a pritom rozprúdiť životnú energiu. Do tantrickej masáže vždy dávam kúsok seba samej "

Milujem tantrické masáže. Každý masážny rituál je iný, jedinečný a neopakovateľný. Je nádherné sprostredkovať toto starodávne umenie dotyku, nehy , zmyselnosti a zasväcovať tak do tajov často krát nepoznaného.

Tantra je umenie, tantra je neha, tantra je dávanie , tantra je prijímanie. Je to tanec zmyselných energií i liečivého ducha. Dotkne sa tela, dotkne sa duše , urobí vás celistvými. 


O Tantre môžete tisíckrát počuť a tisíckrát čítať, no ja Vás pozývam zažiť!

Každá masáž ktorú dávam  je iná, vychádza z toho čo človek práve potrebuje. Tantrická masáž je o pestrosti , hravosti , nehe i zmyselnosti. Často krát láskyplný a prijímajúci dotyk môže byť pre Vás veľmi liečivým procesom. 

Je  pre mňa veľkým potešením ak Vám môžem poskytnúť plnohodnotnú masáž a sprostredkovať Vám tak čo najintenzívnejší tantrický zážitok.

MASÉRSKE VZDELANIE

 • Kurz tantrickej masáže TANTRA MASÁŽE PRAHA s.r.o. u Michaely Košťálovej s technikou Inner wawe (vnútorná vlna) - taoistická práca s energiou, prvky thajskej masáže 2010
 • Pokračovací kurz tantrickej masáže TANTRAMASÁŽE PRAHA s.r.o. u Michaely Linnette Torstenovej s technikou Inner wawe (vnútorná vlna) - Liečivá sila imaginácie, rituál ako cesta k mystickým zážitkom, panva - centrum energie a vzrušenia, tantrická masáž ako hra energií, zmysly ako brána k potešeniu, umenie meditácie. (2014)
 • Intenzívny výcvik tantra masáže TANTRA WORLD PRAHA u Richarda Vojtíka a Denisi Palečkovej 2011
 • Sacred Sexual Shamanic Practitioners Training - Prague 2011 (Šamanský výcvik pre praktikujúcich v oblasti posvätnej sexuality)
 • Základný kurz tantra - jogy pre ženy MOHENDŽODARO (MURr. Monika Sičová, Igor samotný, Ma Deva Tantra) Meditačné centrum Lažánky 2012
 • Celoročná škola tantra jogy pre ženy MOHENDŽODARO st.II (MURr. Monika Sičová, Igor samotný, Ma Deva Tantra) Meditačné centrum Lažánky 2012-2013
 • Kurz Masáž pŕs pre ženy, Meditačné centrum Lažánky
 • TAO MASÁŽ- liečebný systém: osvojenie starovekej taoistickej techniky práce so životnou energiou pre harmóniu tela, Brno ( Lubomir Šopf )
 • Celotelový energetický orgazmus level 1 a 2 (Tantric Body De-armouring & Energic Orgasm 1 and 2) - Orgazmický dych, Odloženie telesného brnenia, Celotelový energetický orgazmus - Intenzívny 7 dňový seminár s Andrew Barnes ( Lažánky 2017 )

Teším sa na Vás 

Tara

CERTIFIKÁTY