Masáž prostaty


Uvoľňujúca tantra masáž prostaty

Prostata niekedy býva nazývaná ako mužský bod G. Je uložená vo vnútri panvy a jej masáž prináša hlboké a intenzívne zážitky. Má liečivé účinky, pomáha predchádzať jej zväčšeniu a poruchám erekcie. Doporučuje sa taktiež pri nepravidelnom sexuálnom živote. Niekedy však masáž prostaty býva pre mužov a pre ich partnerky tabu a to či už z dôvodu neznalosti, ale tiež z obavy, čo táto masáž prináša.


Niektorých mužov roky živí tajná túžba vyskúšať túto masáž, no hanbia sa o to požiadať svoju partnerku. Muži masáž prostaty a pohlavných orgánov proste milujú! Táto technika pre nich predstavuje intenzívnu slasť, prináša im hlboký sexuálny zážitok a výbušný orgazmus.

Masáž prostaty začína masážou hrádze, teda miestom pod semenníkmi smerom k análnemu otvoru. Pokračuje priamou masážou cez análny otvor. Doporučujeme ju zaradiť do relaxačných tantrických masáží so stimuláciou na intímnych miestach. Samozrejmosťou pri masáži prostaty je citlivý prístup masérky a použitie jemného oleja alebo lubrikantu.

Masáž prostaty doporučujeme ako:

  • Vhodnú prevenciu k tomu ako udržať prostatu zdravú ( pomáha predchádzať rakovine prostaty, poruchám erekcie spôsobenej zväčšenou prostatou, lieči hemoroidy, upravuje hormonálny stav v tele
  • Obohatenie vašich prežitkov v oblasti sexuality. Môže vám priniesť hlboké, intenzívne a často nepoznané pocity vzrušenia

90 min / 150 €    120 min 180 €

Pridanie masáže prostaty k iným relaxačným masážam

Ak ste sa občas pohrávali s myšlienkou vyskúšať takúto masáž, máte možnosť obohatiť sa o novú skúsenosť, ak zaradíte masáž prostaty k niektorej z našich relaxačných tantrických masáží.

Príplatok za masáž prostaty k relaxačným masážam Tantra Classic, Tantra Body touch či Tantra masáž DE LUXE je + 40 €. Masáž sa predĺži o 15 -20 min.