Tantra masáže pre mužov

Vyberte si z našej ponuky tantrických masáží  podľa vašej chuti,  Vaša tantrická masáž môže byť pestrá , hravá a rozmaznávajúca, alebo silne energetická.  
Stačí si len vybrať!
Tantra masáž Classic

Uvoľňujúca masáž


Tantra masáž Classic je zmyselným rituálom prebudenia životodarnej sexuálnej energie. Pri tejto masáži zažijete príjemné striedanie rôznych druhov dotykov a dokonalé uvoľnenie celého tela. Tantra masáž zahrňuje všetky tantrické techniky, ktoré pohladia telo i dušu a otvoria cestu k novým tantrickým zážitkom. Masérka Vás bude rozmaznávať od hlavy až po päty. Pocit sviežosti a uvoľnenia budete cítiť ešte dlho po jej skončení.


Masáž zahŕňa:

 • Zahŕňa tantrický rituál uctenia tela pre navodenie dôvery, omývanie a tlakovú masáž horúcimi ručníčkami, hladenie a hýčkanie pomocou hebkých pierok a kožušiniek,
 • uvoľňujúcu masáž celého tela teplým vonným olejom a intímnu masáž lingamu, pri ktorej precítite intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele. 
 • Na prehĺbenie relaxácie vám pomôžu tantrické dychové techniky. Blahodarne účinky tejto masáže Vás milo prekvapia.

 • 90 min / 119 €    120 min / 160 €    180 min / 240 €


Tantra masáž De Luxe


Potešte Vaše zmysly

Luxusná tantra masáž, pri ktorej zažijete to najlepšie z tantrickej masáže. Je hlboko relaxačnou a zmyselnou celotelovou masážou.

Patrí medzi najvyhľadávanejšie masáže v našom štúdiu. Je vynikajúcim typom pre netradičný darček.

Priebeh masáže:

 • V masážnej miestnosti je pre Vás pripravené lahodné občerstvenie, masérka Vás oboznámi s priebehom masáže, kde je priestor i na Vaše prípadné otázky
 • Masáž začína úvodným tantrickým rituálom pre naladenie a vytvorenie dôvery medzi masérkou a klientom
 • Masérka za pomoci horúcich ručníčkov, vonných olejčekov, hebkých kožušiniek či lávových kameňov dokáže uvoľniť stuhnuté svaly i napätie, osviežiť myseľ a upokojiť dušu.
 • Masáž je obohatená o dôkladnú masáž chodidiel , energizujúcu masáž zadočka a hlavy a masáž lupienkami červenej ruže
 • Tantrické techniky práce s energiou a dychom , Vás dokonale pripravia na prijímanie intímnej masáže lingamu, ktorá je prirodzenou súčasťou tantrickej masáže. Toto všetko prehĺbi i a umocní Váš zážitok! Nechajte s a hýčkat!
 • Masáž je uzatvorená záverečným tantrickým rituálom a relaxáciou za zvuku príjemnej hudby.

Doprajte luxus Vášmu telu, odpočinok Vašej mysli a potešenie Vašej duši. Každá masáž u nás je robená s láskou .

2 hod / 180 €      2,5 hod / 220 €     3 hod / 250 € Tantra masáž Body Touch

Vnímajte rozprúdenie sexuálnej energie

Tantrická masáž Body touch patrí medzi najvyhľadávanejšie tantrické masáže. Je viac energetickejšia, zmyselnejšia a intímnejšia ako ostatné druhy tantrických masáží. Je skutočným tantrickým zážitkom, ktorý sa nedá popísať, ale musí sa zažiť.

Masérky masíruju pri nej úplne nahé. Do masáže navyše zapájajú i celé telo, čo umocní maxímálne všetky prežitky, a automaticky sa zapájajú i ďalšie zmysly. Pozornosť je úplne sústredená na telo, dotyk, intenzitu a pocity. Nárast vzrušenia prechádza od jemného k intenzívnemu pocitu zmyselnosti a rozkoše. Zabudnete na všednosť, zabudnete na čas.....nájdete cestu k sebe. Tu a teraz - ste!

V tantrickom rituály zažijete:

 • otvorenie masáže Tantrickým rituálom
 • rituál očisty teplými ručníčkami s vôňou levandule,
 • hebkú masáž pierkami a kožušinkami
 • hravú zmyselnú i dynamickú masáž teplými vonnými olejmi 
 • dotyky tela na telo, stimuláciu erotogénnych bodov a zón
 • predĺženú masáž lingamu a príjemnú relaxáciu na záver...

1,5 hod / 180 €   € 2 hod / 250 €   3 hod / 310 € 


Tantra masáž Čokoládové pokušenie

Zahaľte svoje telo do čarovnej vône čokolády

Pozývame vás do sveta magickej tantry. Zahaľte svoje telo do čarovnej vône čokolády a vychutnávajte si zmyselné dotyky vašej tantrickej sprievodkyne počas 90-minútového tantrického rituálu. Nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty! Vedeli ste, že čokoláda pôsobí na všetky zmysly tela? Dodá pocit šťastia sebavedomia a krásy! Vyživuje a zvláčňuje pokožku a zvyšuje jej pružnosť. A čo je najdôležitejšie odstraňuje stres.

Masáž zahŕňa:

 • Občerstvenie pri úvodnom rozhovore, oboznámenie sa s priebehom masáže, zodpovedanie prípadných otázok a očakávaní
 • Otvorenie masáže úvodným tantrickým rituálom pre uvoľnenie a navodenie dôvery medzi prijímajúcim a dávajúcim
 • Tlaková aroma-terapeutická masáž a prehrievanie tela horúcimi uteráčikmi
 • Hladenie a hýčkanie pomocou hebkých pierok, vejárov a kožušiniek
 • Uvoľňujúca masáž celého tela teplým čokoládovo-kokosovým olejom
 • Masáž zadočka, chodidiel, rúk a hlavy, zmyselná masáž a stimulácia erotogénnych zón
 • Intímna masáž lingamu, pri ktorej môžete preciťiť intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele
 • Ukončenie masáže záverečným tantrickým rituálom, harmonizáciou čakier a relaxáciou

1,5hod / 130 €    2 hod / 180 €   2,5 hod 220 €


Tantra masáž Shiva Lingam

Preskúmajte Váš sexuálny potenciál


Tantra masáž Shiva Lingam je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí potrebujú uvoľniť nadbytočnú energiu, vnútorné napätie a stres. Masérka jemnými a pomalými dotykmi postupne uvoľňuje celé telo do príjemnej relaxácie.Práve pri tejto uvoľňujúcej masáži si môžete vychutnať intímnu masáž Lingamu dvakrát. Muž si tak môže preskúmať svoj sexuálny potenciál a môže byť intenzívne v kontakte so svojou silou. Prvá masáž Lingamu je využitá k uvoľneniu prebytočnej energie. Druhá masáž Lingamu na konci masáže je využitá k predýchavaniu vzrušenia do celého tela a prežívania energetického plynutia.

1,5hod / 200 €    2 hod / 250 €    3 hod 310 €

Teraz zľava na 2 hodinovú masáž Shiva Lingam v cene za 199 €


Tantra masáž prostaty

Intenzívny pocit vzrušenia

Prostata niekedy býva nazývaná ako mužský bod G. Je uložená vo vnútri panvy a jej masáž prináša hlboké a intenzívne zážitky. Má liečivé účinky, pomáha predchádzať jej zväčšeniu a poruchám erekcie. Doporučuje sa taktiež pri nepravidelnom sexuálnom živote. Niekedy však masáž prostaty býva pre mužov a pre ich partnerky tabu a to či už z dôvodu neznalosti, ale tiež z obavy, čo táto masáž prináša.


Niektorých mužov roky živí tajná túžba vyskúšať túto masáž, no hanbia sa o to požiadať svoju partnerku. Muži masáž prostaty a pohlavných orgánov proste milujú! Táto technika pre nich predstavuje intenzívnu slasť, prináša im hlboký sexuálny zážitok a výbušný orgazmus.

Masáž prostaty začína masážou hrádze, teda miestom pod semenníkmi smerom k análnemu otvoru. Pokračuje priamou masážou cez análny otvor. Doporučujeme ju zaradiť do relaxačných tantrických masáží so stimuláciou na intímnych miestach. Samozrejmosťou pri masáži prostaty je citlivý prístup masérky a použitie jemného oleja alebo lubrikantu

Masáž prostaty doporučujeme ako:

 • Vhodnú prevenciu k tomu ako udržať prostatu zdravú ( pomáha predchádzať rakovine prostaty, poruchám erekcie spôsobenej zväčšenou prostatou, lieči hemoroidy, upravuje hormonálny stav v tele
 • Obohatenie vaších prežitkov v oblasti sexuality. Môže vám priniesť hlboké, intenzívne a často nepoznané pocity vzrušenia

1,5hod / 150 €   2 hod / 180 € 

Pridanie masáže prostaty k iným relaxačným masážam

Ak ste sa občas pohrávali s myšlienkou vyskúšať takúto masáž, máte možnosť obohatiť sa o novú skúsenosť, ak zaradíte masáž prostaty k niektorej z našich relaxačných tantrických masáží.

Príplatok za masáž prostaty k relaxačným masážam  ako Tantra masáž  Classic, Tantra masáž Body touch či Tantra masáž De Luxe je + 40 € . Masáž sa predĺži cca o 15 -20 min.
Energetická tantra masáž 5 elementov

Oddajte sa tajuplnej mágii 5 elementov. Spoznajte úplne novú energiu!  


Tantrická masáž pri ktorej objavíte nespútanosť živlov. Moc zeme, dynamiku vody, elektrizujúcu zmyselnosť ohňa, jemnosť vetra, nehu éteru. Vzrušenie vás sprevádza od samého začiatku až po koniec masáže. Tantrická masáž 5 elementov, je silne energetická  masáž.

V priebehu masáže dochádza k odkladaniu rituálnej šatky masérky, čo umocňuje čaro tantrickej masáže. Masáž vykonávaná v úplnej nahote dávajúceho i prijímajúceho umožňuje intenzívny tok mužskej (jangovej) a ženskej (jinovej) energie. Masáž sa tak stáva veľmi silne energetickou a účinnou na odstránenie stagnácii a energetických blokád v tele.

Nechajte sa uniesť magickým zážitkom z intímnej masáže celého tela. Budete sa cítiť úplne inak ako po akejkoľvek inej masáži.

 • Pri tejto masáži sa vaše telo za pomoci špeciálnych ťahov a dotykov nasýti esenciou 5 živlov, ktoré veľmi ovplyvňujú našu psychickú i fyzickú rovinu. V masáži sa plynule prechádza z jedného živlu na druhý.
 • Rozprúdime oheň vašej životnej energie hrejivými dotykmi OHŇA , ktorý nesie kvalitu sucha a tepla. Oživuje ľudskú vitalitu, ale taktiež spaľuje, ničí a stravuje - v prípade masáže sú to všetky usadeniny, ktoré telo nepotrebuje.
 • Zaplavíme vás vodným dotykom. VODA je chlad a vlhko. Vyrovnáva horúce teplo ohňa. Tento živel je na vnútornej úrovni spojený s našou vôľou. Ovplyvňuje hĺbku citov. V podobe dotykov pri masáži odplavuje citové a emočné zranenia.
 • Vašu pokožku prevzdušníme typom dotyku, ktorý nesie kvalitu elementu vzduchu. VZDUCH obsahuje elektrické a magnetické fluidum a udržuje rovnováhu medzi ohňom a vodou. Vzduch nesie kvalitu ľahkosti - v masáži pomáha pustiť "kontrolu" a nebrať veci tak ťažkopádne.
 • Uzemníme vás pevnými zemitými hmatmi. Hmaty živlu ZEME uvoľňujú zatuhnuté miesta a tým spôsobujú znova prúdenie energie. Vracajú vedomie do tela. Zaceľujú rany, ako sú vnútorné zranenia a jazvy na úrovni psychiky.
 • A nakoniec naplníme vaše éterické telo liečivou silou. ÉTER vám zharmonizuje jemnú neviditeľnú substanciu - éterický obal tela, ktorý vyžaruje tesne nad pokožkou. Je to náš energetický obal, ktorý chráni telo pred rôznymi vplyvmi energií a žiarenia.
 • Prežitok z masáže je zakaždým iný a individuálny. Masáž môže a nemusí končiť ejakuláciou. Môžete zažiť i hlbšie orgazmické stavy, ktoré môžu prestúpiť až do stavu vnútornej extáze.

2,5 hod / 190 €     3 hod / 240 €


Štvorručná tantra masáž

 Ochutnajte tantrický raj!


Doprajte si zážitok dokonalej harmónie štvorručnej  zmyselnej masáže. Masáž od dvoch masérok je vrcholom tantra masáže a zárukou maximálneho zážitku.
Vyskúšajte záplavu nekonečných dotykov, ktorú hlboko a intenzívne pocítite po celom vašom tele. Buďte náročný, lebo takú krásu nikde len tak nezažijete.
Dve masérky - štyri hebké ruky. Dvojnásobné pohladenie - dvojnásobná rozkoš. Buďte ako v raji!

Pestrá a hravá tantrická masáž si podmaní Vaše zmysly. Rozprúdi vám krv v žilách pustí uzdu vašej fantázii.

Masáž zahŕňa:

 • Masáž dvoma masérkami
 • Otvorenie masáže úvodným tantrickým rituálom pre uvoľnenie a naladenie sa na dotyk štyroch rúk
 • Tlaková aroma-terapeutická masáž a prehrievanie tela horúcimi uteráčikmi
 • Hladenie a hýčkanie pomocou hebkých pierok, vejárov a kožušiniek
 • Uvoľňujúca masáž celého tela teplým afrodyziakálnym olejom
 • Masáž zadočka, chodidiel, rúk a hlavy, zmyselná masáž a stimulácia erotogénnych zón
 • Intímna masáž lingamu, pri ktorej môžete preciťiť intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele
 • Záverečný rituál

1,5hod / 250 €   2 hod / 300 €