Tantra masáže pre páry


Tantrická masáž De Luxe pre páry

Zmyselné potešenie pre páry

Vďaka tantrickej masáži v sebe znovu objavíte zmysel pre romantiku, vášeň a začnete si slastne vychutnávať krásu svojho tela. Každý dotyk s Vaším partnerom bude iskrivý, plný úprimnosti a nehy.


Masáž zahŕňa:

 • Masáž pre páry je zmyselným rituálom plným zdieľania spoločného zážitku. Môže byť oslavou dlhodobého zrelého vzťahu, práve tak ako vzrušujúcou inšpiráciu vo vzťahu nabitom vzájomnou príťažlivosťou.
 • Darujete si tým nielen možnosť prežívania slobody v prítomnosti partnera, čo je veľkým obohatením každého vzťahu, ale aj možnou inšpiráciou pre Váš ďalší partnerský život, kde by nemala chýbať tolerancia, hravosť a radosť z nekonečných možností objavovania, pochopenia pre najrôznejšie druhy potešení.
 • Sprievodcom počas Vašej masáže môže byť masérka alebo masér. Záleží na Vašej voľbe, či chcete prijímať jemnú, láskavú ženskú energiu , alebo môžete zažiť, zaujímavú mužsko- ženskú dynamiku, cez citlivý a pozorný dotyk muža.

Tantrická masáž De Luxe je určená všetkým, ktorí chcú zažiť nové a nepoznané dimenzie uvoľnenia a rozkoše z tantrického dotyku. Luxusná tanrta masáž, pri ktorej zažijete to najlepšie z umenia našich skúsených masérok. Telo nádherne prehreje zmes horúcich exotických olejov, zažijete zmyselnú masáž s lupienkami červenej ruže, masáž horúcimi uterákmi pre uvoľnenie napätých svalov i nežné dotyky hebkými predmetmi. Masáž je obohatená o antistresovú masáž hlavy, príjemnú masáž zadočka pre rozprúdenie energie a predĺženú intímnu masáž lingamu, ktorá vás zavedie do stavu neopísateľnej blaženosti. Tantrická masáž De Luxe patrí medzi obľúbenémasáže v tantra štúdiu.

V cene masáže je zahrnutý De Luxe sekt a občerstvenie ovocím a pochutinami.

Pre celkovú procedúru si vyhraďte prosím cca 30 min. času naviac - sprcha a úvodný rozhovor či zdieľanie sa po masáži pri občerstvení sa nezapočítavajú do dĺžky masáže.

2 hod / 360 €     2,5 hod / 390 €      3 hod / 420 €


Tantrická masáž Classic pre páry

Zdieľajte spoločné potešenie

Masáž pre páry je zmyselným rituálom plným zdieľania spoločného zážitku. Darujete si tým nielen možnosť prežívania slobody v prítomnosti partnera, čo je veľkým obohatením každého vzťahu, ale aj možnou inšpiráciou pre Váš ďalší partnerský život, kde by nemala chýbať tolerancia, hravosť a radosť z nekonečných možností objavovania, pochopenia pre najrôznejšie druhy potešení.

Partnerská masáž môže byť oslavou dlhodobého zrelého vzťahu, práve tak ako vzrušujúcou inšpiráciu vo vzťahu nabitom vzájomnou príťažlivosťou. Vždy prináša nové okamihy, nezaťažené očakávaním a obmedzením. Sviatočný a bezpečný priestor vám umožní víjsť z vašich obvyklých hraníc.

Spoznáte svojho partnera za iných okolností, dozviete sa možno i mnohé o sebe. Možno v sebe objavíte i tému žiarlivosti či závislosti, čo môže posunúť vzťah do novej hĺbky a vzájomnej úprimnosti. Maséri sú tichými sprievodcami počas masáže.

Masáž zahŕňa:

 • Úvodný tantrický rituál pre naladenie sa
 • Uvoľnenie tela teplými uteráčikmi
 • Hýčkanie a rozmaznávanie Vašich zmyslov pieročkami, vejármi a kožušinkami
 • Celotelovú zmyselnú olejovú masáž prevádzanú teplými vonnými olejmi
 • Masáž môže aj nemusí  zahrňovať i intímnu masáž joni a lngamu 
 • Záverečný rituál  a relaxácia


2 hod / 320 €     € 2,5 hod / 360 €   3 hod / 390 €    Tantrická masáž Romantic pre páry

Kúzelný okamih láskavého dotyku


Na atmosfére veľmi záleží. Tajuplná tantra masáž "Romantic", je kúzelná tým, ako je masážna miestnosť osvetlená svetlami sviečok, ako ich mihotavé plamienky po stenách kúzlia rôzne tvary. 

Sviečka a kúzlo jej plameňa symbolizuje jedinú udalosť, ktorú oslavujeme a mihotavý plamienok zas pominuteľnosť všetkého. Aby sme si uvedomili, že žiť sa musí tu a teraz! Precítite silu prítomného okamihu. Lupene a vôňa červených ruží zas dodajú pocit lásky a krásy, ktorá je pre dušu každého z nás tak veľmi potrebná. 

Masáž zahŕňa:

 • Špeciálne vyzdobený priestor sviečkami , kvetmi, lupeňmi z ruží
 • Úvodný tantrický rituál pre naladenie sa
 • Uvoľnenie tela teplými uteráčikmi
 • Hýčkanie a rozmaznávanie Vašich zmyslov pieročkami, vejármi a kožušinkami
 • Celotelovú zmyselnú olejovú masáž prevádzanú teplými vonnými olejmi
 • Masáž lupienkami ruží
 • Záverečný rituál a relaxáciu
 • Masáž Romantic nezahrňuje intímnu masáž
 • Vhodná ako úvodný vstup do sveta tantra masáží

Sprievodcom počas Vašej masáže môže byť masérka alebo masér. Záleží na Vašej voľbe, či chcete prijímať jemnú, láskavú ženskú energiu , alebo môžete zažiť, zaujímavú mužsko- ženskú dynamiku, cez citlivý a pozorný dotyk muža.

1,5 hod / 260 €    2 hod / 340 €    2,5 hod / 380 €