PRIEBEH KURZOV

O kurzoch

Na kurzoch sa stretnete s výkladom, ukážkami a praktickým prevedením celotelových tantrických masáží. Zaoberáme sa jemnou prácou s telom a energiou. Podľa typu seminára či kurzu sa stretnete s dotykom, meditáciou, relaxačnými i pohybovými technikami. Získate novú inšpiráciu na vašej životnej ceste či už vo vzťahoch alebo v osobnom raste. Pracujeme jednotlivo v pároch i v skupine.

Na kurzoch sa môžete naučiť cielenému a vedomému zachádzaniu s vlastnou životnou-sexuálnou energiou a vďaka tomu zlepšiť emocionálne a duchovné spojenie so súčasným či budúcim partnerom. Taktiež môžete využiť nové poznatky pre svoj osobný rast.

K účasti na kurzoch nepotrebujete žiadne vstupné znalosti. Môžete prísť s partnerom i jednotlivo. Na naších kurzoch sú účastníci rôznych profesií i všetkých vekových kategórií.

Ako prebiehajú kurzy?

Tantrické kurzy prebiehajú v príjemnej atmosfére tantrického štúdia v Bratislave. Každý kurz je jedinečný, pribeh kurzu má svoju štruktúru, ale prispôsobujeme ho intuitívne podľa naladenia skupiny. Výuka prebieha individuálnou formou do 6 účastníkov, aby sme sa naozaj mohli každému venovať a tak isto zachovávať význam tantrickej masáže ako intímneho rituálu.

Výuka prebieha formou ukážky masáže, následne teoretickou časťou a jej praktickým prevedením. Podľa vlastnej voľby cvičíte s vybraným partnerom, vlastným partnerom, alebo sa výuky môžete zúčastňovať pasívne (nemasírujete, ale ste prítomní). Priestor je aj na otázky a odpovede, spracovanie prežitkov a tém, ktoré sa v súvislosti s masážou objavia. Do kurzov zaraďujeme relaxačné techniky či cvičenia pre uvoľnenie a rozprúdenie energie v tele.

Z čoho vychádzame?

Tantrická masáž je rituál, ale i proces, nejde tu iba o masáž, ale ide taktiež o prácu so sexualitou. Tantra je cestou založenou na prežitku a tantrická masáž je jedným zo spôsobov, ako prežívať seba samého. Preto i povolanie tantrickej masérky či maséra je prevažne poslaním. Na kurzoch vytvárame bezpečný priestor a intímne prostredie.

Vyučujeme tantricko taoistický koncept masáže. Vychádzame z tantra masáže podľa Andra (Diamond Lotus institut Berlín), z prvkov klasickej, thajskej, havajskej, taoistickej masáže a práce s energiou, z vlastných skúseností z praxe a z množstva masáží, z kurzov Richarda Vojtíka, Denisy Palečkovej (Tantraworld), Michaely Linnette Torstenovej (centrum Integrity), Igora Samotného, De va Tantra a Moniky Sičovej (Meditačne centrum Lažánky).

Intimita

Pri praktickej časti - masáží sa zobliekate len do takej miery, aká je pre vás prijateľná ( napr. cez seba máte šatku alebo ste v spodnom prádle ). Mieru intimity si nastavujete vy sami a v každom okamihu máte možnosť si inštrukcie a masáž upraviť tak, aby zodpovedala tomu, čo cítite. Tantrický rituál zmyselnej masáže je pozvánkou k bezpodmienečnému sebaprijatiu a k láskyplnému rozvíjaniu svojich vlastných schopností. Rituál prispieva k prehlbovaniu intimity - vo vzťahu k sebe samému i k partnerovi.

Čo je pre nás dôležité?

Je pre nás dôležité, aby ste sa v priebehu kurzu cítili bezpečne a záleží nám na individuálnej pohode každého účastníka. Mieru intimity v kontakte pri masáži si určujete vy sami. Naše inštrukcie sú návodom a sprievodcom na začiatku vašej vlastnej cesty za rozšírením horizontu a za obohatením vášho života.

Pri výklade a ukážkach získate cenné informácie, ktoré napomáhajú k objavovaniu a prežívaniu vlastnej sexuality a môžu priniesť inšpiráciu a oživenie do vášho intímneho života či partnerského vzťahu. Tantra masáž môže zahrňovať vzrušenie a potešenie.

Hlavné zameranie

Hlavné zameranie je na prebudení citlivosti tela a duše, zdvihnutie hladiny životnej energie, ktorá koluje v našom tele. Na kurzoch sa snažíme vytvoriť čo najpríjemnejšiu atmosféru prijatia, pochopenia a inšpirácie.

Na záver

Ak je potrebné pri praktickej časti je možné mať aj oddelený priestor. Masážne oleje, uteráky, deky , vankúšiky, všetko je v štúdiu k dispozícii. Tak isto i kuchynka, kde sa môžete občerstviť čajom, kávou, čerstvým ovocím a ovocnými šťavami a inými dobrotami, ktoré sú zahrnuté v cene kurzu.

Kurzami Vás bude sprevádzať Tara

ŠPECIALIZÁCIA

  • Tantrické masáže pre mužov, ženy a páry.
  • Výučba tantrických masáž pre terapeutov, profesionálnych tantra masérov a masérky.
  • Individuálna výučba tantrických masáží pre jednotlivcov a páry
  • Terapeutické masáže pre mužov a ženy, zamerané na prácu s energiou, uvoľňovanie blokád a napätia, harmonizácia energetického ( čakrového) systému, taoistické techniky práce s energiou.
  • V súčasnosti 12 ročná prax v oblasti tantrických masáží a lektorskej činnosti (od roku 2010)

Rada Vás prevediem tantrickou masážou

Ako sa orientovať pri výbere kurzov?

V ponuke máme Viac tantrických kurzov s rôznym zameraním, tak aby ste si našli pre Vás to najvhodnejšie čo potrebujete. Ak hľadáte výučbu Tantra masáže výlučne zameranú pre Vášho partnera či partnerku k domácemu využitiu tak vám vrele odporúčame nasledovné kurzy  Tantra masáže na doma a to: Zmyselná tantra masáž (na domáce využitie) - príjemný vstup do jemných a uvoľňujúcich techník tantrickej masáže. Taktiež kurz Zmyselná tantra masáž (na domáce využitie) joni + lingam - tento kurz je okrem všetkých uvoľňujúcich techník a olejovej masáže rozšírený o výučbu intímnej masáže joni či lingamu. Ideálnou voľbou pre dokonalé okorenenie Vášho milostného vzťahu doporučujeme kurz Tantra na doma-Brány rozkoše - je to rafinovane zmyselná tantra masáž pre Vašu mužskú polovičku, na intenzívne rozprúdenie životnej-sexuálnej energie...

Vyberte si kurz, ktorý práve potrebujete:


Fotky z našich tantrických kurzov. Ďakujem všetkým za nádhernú atmosféru.

Tantrické kurzy očami účastníkov

"Vďaka tantrickému kurzu Dotyk nehy som získala nielen teóriu ale aj vlastnú skúsenosť tantra masáže, ktorá bola veľmi príjemná a ukľudnujúca. Očarila ma zmyselná atmosféra, mystika a absolútny pokoj, ktorý vo mne zavládol nielen po fyzickej, ale aj psychickej a duševnej stránke. Hanblivosť, ktorú som zo začiatku cítila sa po krátkej chvíli úplne stratila.Človek sa odblokuje a vníma už len krásu a energiu tantrickej masáže. Nič neriešiš, problémy prestávajú existovať, žiješ pre TU a TERAZ, čo je pre nás v dnešnom svete azda to najťažšie. Práve z uvedených dôvodov som sa rozhodla že by som sa v tantrickej masáži rada zdokonaľovala a venovala sa jej aj profesionálne. Radosť, lásku a vášeň k Tantrickej masáži som cítila aj z našej príjemnej lektorky Tary, čo je nesmierne dôležité aby celkový dojem bol pozitívny."

Zuzka E.


"Kurz tantrickej masáže mi priniesol úplne nový a nepoznaný pohľad na sexualitu a prežívanie sexuálnej energie. Veľmi cenné pre mňa bolo to, že lektorka velmi citlivo vnímala individuálne potreby každého účastníka, nikoho do ničoho nenútila a nechala nám všetkým voľnosť v tom, kde sú naše hranice, napríklad v odhaľovaní svojho tela. Na požiadanie sme mali každý možnosť mat svoj vlastný priestor, oddelený od ostatných účastníkov kurzu. Práve tento citlivý prístup a rešpektovanie toho, že každý máme v rámci svojho intímneho priestoru iné hranice, bolo dôvodom toho, že som sa na kurze cítila veľmi dobre a uvoľnene a priniesol mi cenné poznatky, ktoré využívam aj v osobnom živote."

Lucia


"Ahojky Tara,

čo sa týka mňa a tantry, mne to určite dalo do života veľa a viem, že som na tom kurze nebola náhodou. Milujem svoju prácu a narodila som sa pre ľudí. Tantra je pre mňa duchovno spojene so sexualitou a to som ja... Zatiaľ vrela vďaka za všetko čo si mi do života priniesla a teším sa na komunikáciu s Tebou."

Katarína

"Ahoj Tara,

Chcela by som sa podeliť o môj zážitok po absolvovaní workshopu. Hneď na druhý deň som priateľovi spravila tantrickú masáž (necelé 2 hodiny) a samozrejme na konci aj s masážou lingamu a prostaty. Priateľ bol užasnutý, veľmi sa mu to páčilo a mne sa to páčilo asi ešte viac :-). Týmto Ti chcem veľmi pekne poďakovať za úžasný workshop, dokonalý prístup a skvelú atmosféru celého dňa. Jediné slovo, ktoré dokonale vystihuje tento kurz je "eufória". Vrelo odporúčam každému, kto si chce rozšírit svoje skúsenosti v oblasti masáže, intimity a tým aj zlepšiť alebo obohatiť svoj sexuálny život . Kurz mi ukázal nový pohľad na vnímanie tela ako takého, viac si vážim seba a svojho partnera. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujem :-).

Lucia (Laura) :-)


Rad by som opísal môj skvelý zážitok z kurzu tantra masáži. Keď som našiel na internete kurz zmyselnej tantra masáže, neváhal som a prihlásil som sa na kurz, keď že som už bol na tantra masáži a je to skvelý pocit, čo človek zažije ,tak som si povedal že sa to musím naučiť :-) Na tantra workshope, ktorý viedla skvela dvojica Tara a Peťo ,po cely čas vládla skvelá atmosféra. Naučili sme sa rôzne techniky, kde prebudíš všetky zmysly u človeka a naučili sme sa ako dopriať partnerovi to najlepšie uvoľnenie a skvelý pôžitok. To bolo na tom najlepšie, že sme si to vyskúšali priamo na partneroch čo sme boli vo dvojiciach a potom na striedačku oni na nás. Tento workshop určite odporúčam každému, kto by chcel zažiť v intímnom svete niečo nové, lebo robiť tantru to je fakt umenie a určite to uvíta váš partner !

s pozdravom Roman

Milá Tara a Peťo, dakujem za novú skúsenosť a zážitky. Cítila som sa u Vás príjemne, nemám absolútne žiadne výhrady. Už som si masáž skúšala , 1x som sa ešte musela sústrediť na postup, ale ďalšie dva razy som sa už vedela pri masáži viac uvolniť, ohlasy len pozitivne zatial :)

Laura

Ahoj Tara,

takže oficiálne prvú praktickú tantrickú masáž mám už za sebou a musím povedať, že manželka bola touto tantrickou masážou veľmi nadšená :) Týmto sa chcem ešte raz poďakovať za tvoju trpezlivost a cenne rady počas celého kurzu - a takisto aj za Erikine postrehy :) Prajem Vám, nech máte veľa spokojných klientov a nech sa Vam darí nielen v pracovnom, ale aj v osobnom živote :)

Pozdravuje

Dušan