Ochutnajte tantra masáž

Chcete si zrelaxovať a dopriať kvalitný oddych , vypnúť hlavu a nechať sa hýčkať? Ste na správnom mieste.  Pripravili sme  pre Vás  exkluzívne zľavy na vybrané druhy masáží .


Tantra masáž Relax


 Ešte ste neboli na žiadnej tantrickej masáži? Nevite čo od tejto masáže môžete očakávať?  Máme pre vás pripravenú ochutnávku tohto prekrásneho relaxačného masážneho rituálu.

Príjemná hudba, vonné oleje a sviečky Vás naladia a vovedú za pomoci jemných dotykov masérky k dokonalej relaxácii. Dôraz je tu kladený na celotelovú masáž teplými olejmi. Do masáže sú zaradené pomalé uvoľňujúce masážne techniky a prvky na odstránenie napätia zo stresu a hektického spôsobu života. Masáž Tantra relax je ochutnávkou tantrickej masáže vhodná pre mužov i ženy. Masáž trvá 70 min.


 

Tantra SIESTA

Doprajte si obedňajšiu siestu v podobe zmyselnej tantrickej masáže

Ak si zarezervujete masáž v čase medzi 11 a 13 hod. môžete si uplatniť skvelé zľavy na vybrane druhy masáží z našej ponuky každý týždeň od pondelka do piatku.


Tantra masáž Zmyselné pokušenie

Santalové drevo a ylang-ylang sú už od dávnych čias pokladané za účinné afrodiziaká s povzbudzujúcim účinkom pre oblasť druhého energetického centra, ktoré úzko súvisí s našou sexualitou. Tantra masáž zmyselné pokušenie prebudí všetky Vaše zmysly, umožní Vám načerpať nové sily, lepšie spoznať túžby a potreby Vášho tela. Vzrušenie stúpa a klesá vo vlnách a preciťujete ho nie len v panve ale v celom svojom tele. Masáž trvá 90 min.

Cena v čase od 11-13 h: 95 €  (bežná cena masáže: 130 € )           


Tantra masáž Classic

Tantra masáž zahrňuje všetky tantrické techniky, ktoré pohladia telo i dušu a otvoria cestu k novým tantrickým zážitkom. Masérka Vás bude hýčkať od hlavy až po päty. Pocit sviežosti a uvoľnenia budete cítiť ešte dlho po jej skončení. Masáž trvá 120 min.

Cena v čase od 11-13 h: 129 € (bežná cena masáže: 160 € )


Tantra masáž Body touch

Tantra masáž Body touch ukrýva v sebe náboj neobyčajne intenzívnej životnej energie. Masérka okrem rúk zapája do masáže celé svoje telo a uvoľňuje jeho energetické dráhy, čím energia prúdi do celého tela a prežitok z masáže je oveľa zmyselnejší i hlbší. Precítite svoje telo a sexuálnu energiu intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým! Masáž trvá 120 min.

Cena v čase od 11-13 h: 200 €  (bežná cena masáže: 250 € )

Nežná a hladivá tantra masáž pre ženy


Masáž plná nežných dotykov

  • Nežná a hladivá masáž je príjemná a hravá masáž plná krásnych dotykov.
  • Pokiaľ milujete ten pocit, keď sa Vám zježia chĺpky na chrbte a zbožňujete tie mrazivé vibrácie po celom tele, tak je táto masáž vymyslená priamo pre Vás. Hladenie, škrabkanie a mazlenie pozná mnoho ľudí zo života, ale bohužiaľ, nie každého to doma čaká, preto sme tu my! Neváhajte a príďte sa nechať uhýčkať.
  •  Doprajte si byť zahrnutá láskou a starostlivosťou. Spríjemnite si svoj deň!
  • Masáž môžete prijímať od masérky alebo maséra.

Teraz 15% zľava
Cena so zľavou: 59 € ( bežná cena masáže: 69 € )