ELLA

Dovoľte si prežívať  život vo väčšej slobode, otvorenosti  a láske"

ŠPECIALIZÁCIA

  • Tantrické masáže pre mužov, ženy a páry
  • Liečivá tantra pre ženy
  • Vedomé BDSM
  • Tantrické odzbrojenie tela / Tantric Body De-armouring

Odkedy som sa prvý krát dotkla tantry vedela som, že sa stane súčasťou môjho života. Bola a stále to pre mňa je cesta premeny, opúšťania starých návykov a nahliadania na život vo väčšej slobode. Tantra sa tak pre mňa stala cestou k celistvosti, rovnováhe a prežívaniu života vo väčšej otvorenosti a láske.  

Tantrická masáž nám môže sprostredkovať nové obzory, zmeniť prístup k našej sexualite a životu celkovo. Na svojej práci mám rada, že sa môže dotýkať nielen nášho fyzického tela, ale aj veľmi jemných častí nášho bytia. Preto vás pozývam k objavovaniu tejto cesty spoločne so mnou. 


Vzdelanie v oblasti tantry som získala najmä u českých učiteľov. Mám 2 ročnú prax vo vedení tantrických masáží a neustále ma baví svoje poznatky a kvalitu prehlbovať. Momentálne som prihlásená na kurz de-armouringu a celotelového orgazmu pod vedením Andrewa Barnesa.

Po úvodnej konzultácií sa dohodneme, ako bude masáž prebiehať. Do masáže môžem zaradiť prvky de-armouringu, vedomého BDSM, energetickej práce.

Moje masáže vediem pod supervíziou svojej učiteľky Lenky Roupcové. 

Prvky vedomého BDSM ponúkam iba k masážam od 90min 

POVEDALI O MNE:

"Milá Ella,
som veľmi vďačná za moju prvú tantrickú masáž práve s tebou. Všetko so mnou dokonale ladilo. Útulný priestor, hudba, tvoj nesmierne citlivý a vnímavý prístup. Cítila som sa tak bezpečne, že som mohla úplne pustiť kontrolu, uvoľniť všetky svoje pocity a dovoliť si plne cítiť a vnímať len samú seba. Vďaka tejto skúsenosti som si uvedomila, aké obmedzenia si v intimite s mužmi sama vytváram. Vďaka ti za tak blízky dotyk so sebou."
Zuzka 

MASÉRSKE VZDELANIE A SKÚSENOSTI:

  • Semináre hlbinnej imaginácie pod vedením Steva Gallegosa a Mayani Romieri, 2014 - 2015
  • Holistický koučing osobného rozvoja, Yehuda Tagar, 2021 – 2022, SVK
  • Zaučenie pre salón tantramantra, Martina Páličková, 2022, CZ
  • Workshop shibari I. a II., Shibari dojo Bratislava, 2023
  • Výuka tantrické masáže pro budoucí profesionály, Dotek duhy, 2023, CZ

Fotogaléria

Certifikáty