AURORA

Tantra nie sú pre mňa len obyčajné masáže, je to cesta liečenia a nachádzania svojej esencie zmyslu života.ŠPECIALIZÁCIA

  • Tantrické masáže pre mužov, ženy a páry
  • Liečivá tantra masáž  pre mužov a ženy

Tantra pre mňa znamená cestu transformácie, cestu sama k sebe, k svojej duši, k svojej božskej podstate, ktorú máme každý v sebe.  


A to je aj dôvod prečo je profesia tantra masérky pre mňa viac poslaním ako prácou.

 V tantre fungujú tri jednoduché princípy, a začlenením ich do bežného života sa zmení všetko okolo nás. Dych, pohyb a zvuk nás dokážu dokonale otvoriť prúdeniu života tu a teraz. 

Hlavný smer kam cielim svoju prácu tantra masérky je emočné liečenie, ktoré počas masáže nastáva, keď sa tri pri cípy dodržiavajú. Väčšina chorôb totiž pramení z potláčania emócií, ktoré môžu siahať až hlboko do detstva a ovplyvňujú aj naše súčasne prežívanie a správanie. 

Prostredníctvom správneho dýchania, zvuku a pohybu počas masáže sa uvoľňujú emočné bloky nazbierané počas nášho života. A keď sa tieto emócie a zranenia  nimi spôsobené uvoľnia, mení to životy a ukazuje sa nám cesta tým správnym smerom. 

"Tantra is not the option,tantra is the right path for me."

MASÉRSKE VZDELANIE

  • KURZ TANTRICKEJ MASÁŽE  level  I. a II. u Katiky ,Liečivá tantra NAMASTE  Martin 2023
  • TRANSFORMACE STÍNU DO ŽIVOTNÍ SÍLY A OSOBNÍ SVOBODY  (práca s emóciami, strachmi, negatívnymi presvedčeniami a tantrickými technikami) , Ján Komeda a Marie Koudelková,  Škola umnění milování , Praha

  • TRANSFORMACE STÍNU - DEDNOTA SMRT A ZNOVUZROZENÍ , Ján Komeda a Marie Koudelková, Škola umnění milování , Praha

Certifikáty