ATÉNA


Ochutnaj so mnou kombináciu senzuality, orientu a terapeutického prístupu"


ŠPECIALIZÁCIA

  • Tantrické masáže pre mužov
  • Liečivá tantra pre mužov 

Nechaj sa očariť zmysluplnou božskou energiou mojich rituálov"

Prinášam Vám mystéria tantrických a taoistických rituálov s ktorými som sa dôverne potykala v antických Aténach ako zasvätená kňažka.

Moja prítomnosť je liečivá a ty budeš cítiť , že si vstúpil do bio poľa neobyčajnej ženy-kňažky, ktorá oplýva archetypom Bohyne. Môj spôsob vnímania teba skrze dotyk ti prinesie pocit že si pochopený, celiství a prijímaný.

Pochopenie, celistvosť, prijatie a inšpirácia, 
to sú moje dary pre teba"


Ak si zvolíš rituál bez samotného vyvrcholenia, napoviem ti, ako ďalej môžeš využiť svoju životodarnú a vitálnu energiu, ktorú pri masáži získaš na tvorenie a nové impulzy. Inšpirujem ťa svojim intuitívnym tancom k odvahe otvoriť sa nepoznanému a kráčať po nových cestách života. 


MASÉRSKE VZDELANIE

SPA beauty terapeut (Riverside collection, luxusná loď Mozart, práca s luxusnou kozmetikou rady Natura Bisse, procedúry tela a aj tváre 2023)

Wellness pracovník - masérske služby( Wellness Hotel Walpurgishof, Nemecko, procedúry tela a aj tváre 2021-2022)

Terapeutka techniky Access bars na expanziu vedomia a zvýšenie kvality života 2017-2024, 3 stupne certifikácie (školitelia 1. Doris Schachenhofer, 2. Andrea Molnárová, 3. Tomáš Fodor – psychosomatik)

Školiteľka techniky Access bars, jeden z nástrojov Access consciousness 2020-2022

Lektorka intuitívnych tancov (empirický pristup, mnohoročné poznatky z tanečných sústredení, ecstatický tanec, organizovanie a vedenie kruhov najmä pre ženy (ženské archetypy) 2019-2024

Tantrické rituály a masáže Bratislava v zasvätenom tantrickom salóne 2017-2018

Certifikáty

Fotogaléria